Vyberte stránku

Fran Bow

Temná pohádka Fran Bow
Není nad to být jedním z chovanců dětské psychiatrie. Ošetřovatelé a lékaři se o vás krásně starají a cpou do vás pravidelně velké dávky uklidňujících léků. Ne každému pacientovi ale takový režim sedí. Jedním z nespokojenců je vaše malá hrdinka.
Cesta za svobodou je dlouhá. Než dorazíte do cíle, setkáte se s řadou různých bytostí. Na počátku se bude jednat jen o narušené děti a podivně jednající dospělé
Krom různých typů lidí a monster tu máme i řadu originálně vypadajících lokací. Každá z nich má své specifické kouzlo. To ve vás dokáže vzbudit naprosto odlišné emoce. Smrt, strach a beznaděj kupříkladu pocítíte hned na začátku při návštěvě psychiatrické léčebny.
Za pochodu naleznete řadu předmětů, které si schováváte do vaší taštičky. Ta je zřejmě bezedná. Do jejich útrob se toho totiž vejde skutečně hodně. Jednotlivé předměty se dají zkoumat, porovnávat a různě dávat dohromady. Kombinace, jež z výroby vzejdou, mohou občas překvapit. Většinou je ale hned využijete při řešení jedné z mnoha hádanek.
Řešení hádanek a kombinace předmětů nejsou však jedinou náplní tohoto poutavého díla. Vývojáři z Killmonday Games dali do svého titulu i řadu menších miniher. Ty vytváří ve Fran Bow momenty, kdy si můžete oddechnout a plně se ponořit do nostalgických vzpomínek na staré automaty či stolní klasiky.

Fran Bow – temná pohádka – Zing

Stáhl/a sis soubor s překladem. Co teď?

1. nainstaluj češtinu do .exe ve složce GameMaker, není v té hlavní složce
2. hru spouštěj s nastavením na steamu “GameMaker” nikoli v druhé variantě

Steam – > při spuštění zvol “spustit v Game maker Legacy”

Spouštěj pouze ze steamu jinak se aktivuje Unity verze, ta kterou nechceme 😀

Vše by mělo fungovat správně pokud ubdeš dodržovat tento postup. Kdyžtak piš!

Překlad: 100%

Verze: Steam

Překlad: Majkyska

Technická podpora: Kwej

Hru si můžeš koupit zde přes můj affiliate link 🙂 
https://www.humblebundle.com/store/fran-bow?partner=majkyska